כיצד להחליף נעילת תיבת דואר?

נעילת תיבת דואר

אופן ההחלפה של נעילת תיבת דואר הוא שיקול חשוב עבור כל מי שאיבד את תיבת הדואר שלו. אחרי הכל, הוא לא רוצה לגלות אחרי שהמנעול הישן נגנב והדואר שלו כבר לא בטוח בתוכו. זה יהיה גם בזבוז זמן אם הגנב היה מסוגל לברוח עם כל הדואר שהיה בתוכו. אז איך אפשר להחליף את המנעול בנסיבות כאלה ?

טיפים מקצועיים על נעילת מנעול תיבת דואר

קודם כל, הוא יצטרך לקבל את הכלי הנכון לתפקיד. משמעות הדבר היא כי הוא צריך לוודא שיש לו את כל הכלים המתאימים כי יהיה צורך בעת טיפול במשימה זו. יש אנשים שמנסים לפתור את הבעיות האלה בעצמם על ידי מקבל סולם ועושה את העבודה בעצמם. עם זאת, זה יכול להיות מסוכן למדי צריך להיות רק ניסה על ידי אלה שיודעים מה הם עושים. סולמות יכולים להיעשות מכל סוג של חומר והוא יכול בקלות להישבר אם אמצעי זהירות נאותים לא ננקטים.

מנעול תיבת דואר אם ניתן למחזר?

לאחר מכן, הבעלים צריך לקבל את כל תיבות הדואר הישנות ותיבות נעילה מחוץ לבית. הוא צריך לזרוק אותם או למחזר אותם כדי להפחית את תפוקת האשפה שלו. אם אין לו מיכל אשפה, אז הוא צריך לוודא שהוא שם את הדואר בתוך שק נייר חום במקום. שקיות נייר חומות קלות להסרה וניתן להיפטר מהן כראוי.

השלב הבא כרוך באיתור המנעולים הנכונים ששימשו בתיבת הדואר. הבעלים צריך קודם להסתכל על היכולה והדגם של תיבת הדואר הישנה שלו. הוא צריך לוודא שהוא יגלה איזה מנעול שימש בזה. ישנם כמה דגמים שמשתמשים במפתחות שהופשטו. מנעולים אלה הם מאוד קשה לפתוח, אז זה בדרך כלל ייקח מנעולן מקצועי לא מעט מנסה לשבור אותם.

איפה ניתן לקנות את המנעול?

אם אלה אינם פועלים, ייתכן שהבעלים יצטרך ללכת לחנות לחומרי בניין ולקבל כמה חדשים. תיבות דואר מגיעות בדרך כלל עם מפתחות, אך לעתים יש צורך לקבל ערכת נעילה חדשה. זה יכול להיות קצת יותר יקר מאשר פשוט להחליף את המפתחות, אבל זה בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר. זה גם נותן למוביל הדואר את הסיכוי הטוב ביותר לאתר את הדואר אם יש לו בעיות באיתורו בזמן. הוא לא רוצה שהלקוחות שלו יאספו דואר בחצר שלו.

אחרי שזה נעשה, הוא צריך לחזור למגורים ולשים את החדשים ב. הוא צריך לשים את המפתחות במנעול, אבל הוא צריך להימנע מלגעת בתיבת הדואר עצמה. על מנת לקבל את הדואר בפנים, הוא הולך צריך לקבל את זה דרך חור קטן שעובר דרך המרכז שלו. הוא צריך לסגור את דלת המלכודת כדי לוודא שהיא אטומה לחלוטין. אז הוא צריך לצרף את המפתחות לחלק החיצוני של תיבת הדואר, כך שהוא יודע שהדואר הולך להיות בפנים כשהוא חוזר

נעילת תיבת דואר

סניף הדואר

כשהוא מקבל את הדואר, הוא צריך לקחת אותו ישר לסניף הדואר שלו ולשים אותו בתוך תיבת הדואר. לפעמים סניף הדואר יגבה תשלום קטן עבור לקיחת תיבות דואר גדולות וכבדות בחוץ. לאחר מכן הוא יכול לוודא שהדואר לא נגנב לפני שהוא מוחזר אליו. הדבר הטוב ביותר לעשות כאשר תוהים כיצד להחליף נעילת תיבת דואר, הוא לעולם לא לענות על שאלה זו עד שאתה בטוח כי הישן הוחלף כראוי.

עוד כתבות באתר שתוכלו לקרוא:

כמה זהן זה לוקח?

כל התהליך הזה אמור לקחת כשעתיים בערך, תלוי כמה דואר הדייר מקבל ביום. יש אנשים שאוהבים לעשות את זה בעצמם, אבל הוא צריך להיות מוכן לעבודה הנוספת. עדיף לבצע את העבודה נכון בפעם הראשונה, כך תיבת הדואר לא הולך להיות טופל שלא כדין עם כאשר הוא חזר מהדוור. זה ישמח את התושבים. כל עוד המנעול בתיבת הדואר תקין, לא אמורות להיות לו בעיות עם החלפת נעילת תיבת דואר.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
צוות מורשת

צוות מורשת