זה אמיתי: טיפולי קוסמטיקה גם למין הגברי

טיפולי קוסמטיקה גם למין הגברי

כאשר חושבים על עולם הקוסמטיקה, חושבים בעיקר על המין הנשי אשר פוקד את הקוסמטיקאיות ומכוני היופי באופן קבוע. אך ענף הקוסמטיקה כיום ואסתטיקה באופן כללי שייכים גם למין הגברי.

כיום גברים רבים הם בעלי מודעות לעור הפנים שלהם ולנראות והרבה מהם משתמשים בקוסמטיקה על מנת לשמור על עור הפנים ולהישאר במראה צעיר ורענן. מכוני הקוסמטיקה כיום מכירים בעובדה כי גברים הפכו לקהל יעד נוסף ולכן הם מתאימים עבורם את הטיפולים הנכונים. במאמר זה אנו נסביר על עור הפנים הגברי, השפעות הורמונאליות של גיל ההתבגרות וטיפולי פנים מומלצים עבור הגבר*

מאפיינים חשובים על עור הפנים הגברי

עור הפנים של הגבר, בדומה לעור הפנים הנשי עלול לחוות שינויים רבים אשר משפיעים עליו ועל המראה שלו. בשונה מהנשים, גברים רבים מגלחים את שיער הפנים שלהם, אשר בבגרותם הופך לחזק יותר ועבה יותר. גילוח שיער הזקן והשפם יוצרים לעיתים פצעים על העור בעלי ראש דלקתי. מעבר לפצעים אלו, הם מתמודדים, ממש כמו הנשים, עם תופעות נוספות כמו שחורים, צלקות, פיגמנטציה ועוד. במכון היופי "סינדרלה היופי שבך" מציעים טיפולי פנים מקצועיים גם לגברים, על מנת לעזור להם להתמודד עם תופעות אלו ולהחזיר את מראה הפנים לחיוניותו.

השפעות הורמונאליות של גיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות הוא ללא ספק זמן בו חלק מהנערים מתחילים לחוות תופעות כמו אקנה הורמונאלית. נערים אשר חווים תופעה זו מתמלאים בפניהם בפצעים אדומים בעלי ראש מוגלתי אשר התעסקות בהם גורמת להם להתפשט ואף ליצור צלקות מכוערות בעור. אך אקנה הורמונאלי הוא אינו גזירה וכיום יש טיפולים נהדרים שמתאימים לבעיה זו.

בנושא של אקנה יש טיפולים אשר תפקידם לעזור במזעור פצעים אלו, ויש טיפולים אשר תפקידם לטפל בנזקים ובצלקות שנוצרו כתוצאה מן הפצעים. טיפולים אשר עוזרים בטיפול בפצעים עצמם מושתתים בעיקר על שמירת ההיגיינה היום יומית. אלו טיפולים אשר כל אחד יכול לעשות בביתו. חשוב לשטוף את הפנים בסבון פנים, לא לחסום את הנקבוביות בקרמים שונים ולדאוג לישון על כרית עם ציפה נקייה. ברגע שהאקנה מתחילה לעבור, ניתן לבצע טיפולי פנים אשר מתאימים לקילוף התאים המתים של צלקות הפצעים.

טיפולי פנים לגבר שמומלצים מאוד כיום

טיפולי יופי אשר גברים רבים פונים אליהם כיום הם הסרת שיער בשעווה או לייזר. הסרת שיער בשיטות אלו עוזרת במניעת אותם פצעי גילוח מוגלתיים שנוצרים לאחר הגילוח. כמו כן, יש גברים אשר פונים לטיפול פנים לגבר אשר תפקידו להוסיף חיוניות לפנים ולהצעיר אותם. אלו טיפולים אשר מוסיפים לחות לפנים, מעשירים אותם בחומצות טובות ומחדשים את התאים המתים בעור הפנים. מומלץ לעשות טיפולים אלו פעם עד פעמיים בשנה.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
צוות מורשת

צוות מורשת